O szkole

Warszawska Szkoła Reklamy jest miejscem przyjaznym wszystkim kotowatym, niezależnie od wielkości, gatunku, koloru czy charakteru. Przygotowujemy nasze koty do pracy przede wszystkim w branży reklamowej, ale ostrzymy pazury również w pokrewnych dziedzinach interesujących futrzaki: grafice, fotografii, wizażu, filmie, PR, marketingu.

Stawiamy na rozwój praktycznych umiejętności naszych kocurów. Po nitce do kłębka! Dzięki elastycznemu planowi zajęć możesz posmakować wszystkich aspektów branży kreatywnej i odnaleźć własną ścieżkę. A jak wiadomo koty lubią chadzać własnymi drogami.

Nikt Przekotem się nie rodzi, ale Ty możesz nim zostać i my Ci w tym pomożemy! Każdy przedmiot to kolejna szansa na wzbogacenie Twojego portfolio ciekawymi projektami dającymi powody do mruczenia. Prawdziwe kocury broją też po zajęciach i do tego zachęcamy. Nasze pracownie wraz z wyposażeniem (foto, video, MAC, PC) czekają na Twoje pomysły i są dostępne bezpłatnie 24/7. Ogranicza Cię tylko wrodzone kocie lenistwo ;).

ZOBACZ WIĘCEJ

O projekcie

Od lat pokazujemy, że można i warto się starać. Warto walczyć o marzenia i szukać swojego najlepszego ja. Nie trzeba godzić się na pracę, której nie lubimy, ani na szefa, który nas nie szanuje. Mówić sobie: utknąłem tu, jest kiepsko, ale stabilnie.
Z projektem "Przekoty" wystartowaliśmy 1 lutego 2017 roku, ale WSR działa nieprzerwanie od nieomal ćwierćwiecza.
Przekoty to najlepsi z najlepszych, którzy przeszli przez WSR. Nieważne, czy wybrali cykl studiów, studium czy kursów specjalistycznych. Mieliśmy zaszczyt ich poznać. Widzieliśmy jak swoją pasję przekuwali w sukces. I sobie tylko zawdzięczają to, że zostali zauważeni. Szkoła miała zadanie pomóc, inspirować, ale przede wszystkim, jak mówił Krzysztof Kieślowski, nie przeszkadzać.
Bo istotą sukcesu jest pasja, determinacja, szczypta talentu, czasem też ludzie, których spotykasz w drodze.
Prezentujemy tu sylwetki wyjątkowych osób, licząc, że będą inspiracją dla innych; zaszczepią wiarę, że można realizować marzenia wbrew wszelkim przeciwnościom i trudom, dążąc nieustępliwie do celu.
Zarażamy sukcesem i pokazujemy, co się na niego składa.
Na bieżąco uzupełniamy naszą listę, odkrywamy nowe talenty i autorytety. Ty też się możesz się na niej znaleźć!
Nabór marcowy trwa. Na wiosnę koty budzą się z zimowego letargu, a w każdym kocie drzemie talent. Nie odkładaj na potem swoich marzeń i zacznij je realizować już teraz.

Nad realizacją kampanii czuwa agencja kreatywna SlowArt.